9А на “ЯРМАРКУ ІДЕЙ”

Ми,учні 9А класу,впродовж 15-16 грудня на Ярмарку інноваційних технологій,презентували важливий та дуже корисний для учнів додаток – електронний щоденник. Без сумніву,він набагато зручніший,компактніший ,ефективніший та екологічніший(!) за  паперовий аналог.Користувач може не лише додавати розклад та домашнє завдання,а й робити замітки,додавати навчальні матеріали та обмінюватися ними з іншими.

А взагалі,нам дуже сподобалося брати участь у цьому заході. Ми дізналася багато нового,обмінялися ідеями з представниками інших класів та чудово провели час.)