Великодній ярмарок

DSCN2142 DSCN2117            Сьогодні проведено благодійний Великодній ярмарок. Учні 1-11 класів пропонували школярам, батькам і перехожим вироби, виготовлені своїми руками. Особливо жвавою була торгівля випічкою, яку підготували учні 2-а класу. Зібрані кошти в сумі 1500 грн. буде передано на рахунок благодійного фонду “Віра і світло” (допомога неповносправним дітям). Зроблено добру справу. Закликаємо всіх школярів України долучатись до благодійних акцій!
DSCN2120 DSCN2122
DSCN2138
DSCN2126 DSCN2129 DSCN2130DSCN2124 DSCN2132 DSCN2133DSCN2134 DSCN2137   DSCN2140DSCN2139

1. Василина

Дуже цікавий та захоплюючий проект. Усі діти старанно готуються до ярмарки, роблять композиції та смачні сюрпризи своїми руками. Пізніше з задоволенням їх продають, а виручені гроші відправляються на благадійність .
    Вцілому цікаво та корисно для саморозвитку дітей.

2. Арсен

Дуже цікавий і захоплюючий захід.хто заробить більше грошей!!

3. lilvaida

Я вважаю ця ярмарка дуже корисна. Всі гроші передано на рахунок благодійного фонду “Віра і світло”(допомога неповносправним дітям)
    Думаю наша школа буде організовувати ще багато таких ярмарок.

4. maiertan

Мені дуже сподобалась ця ярмарка. Думаю 7 школа буде завжди проводити такі ярмарки

5. Андрій

Думаю наша школа буде організовувати ще багато таких ярмарок.

6. Аня

Мені дуже сподобалась ця ярмарка . Там були роботи багатьох учнів які старались і допомагали неповносправним дітям. Думаю що наша школа буде і надалі організовувати такі ярмарки

7. Арсен

8. Божена

Ярмарок всім дуже сподобався! Адміністрація школи прекрасно постаралась щоб у школі була присутня великодня атмосфера. До акції також долучились перехожі люди. Що дуже нас радувало.

9. Настя

Ці ярмарки показують таланти учнів, і розвивають їх!

10. julia

Дуже цікава акція!
    Кожен учень зміг відкрити свою фантазію!