Проект «Тепло, коли холодно, прохолодно, коли гаряче».

DSC_0085DSC_0084В рамках проекту «Класна школа» учнями НВК «Школа-садок №38 м. Львова» було реалізовано проект «Тепло, коли холодно, прохолодно, коли гаряче». В основу проекту було покладено дослідження роботи кондиціонера, як пристрою для охолодження та обігріву приміщень та його впливу на здоров’я людини. Для об’єктивного дослідження було: проведено опитування серед учнів 8-А класу та їх родин щодо доцільності використання кондиціонерів вдома, на роботі, в автотранспорті та їх впливу; здійснено пошук інформації про історію створення кондиціонера; отримано інформацію від медичного працівника та створено відеорепортаж про вплив працюючого кондиціонера на наш організм; проаналізовано з допомогою батьків вплив кондиціонерів на навколишнє середовище та архітектуру; досліджено економічну доцільність використання кондиціонера як обігрівача для кабінету фізики та отримано розрахунки, що показали велику вартість споживаної енергії за місяць; вироблено правила безпечної експлуатації кондиціонерів.

В роботі над проектом взяли участь учні 8-х класів. Завдяки інтернету вдалось дослідити цікаву історію створення кондиціонерів, взяти інтерв’ю у медичної сестри школи, яка допомогла укласти «Правила безпечної експлуатації кондиціонерів».

В процесі роботи над проектом учні вдосконали навики роботи у програмах PoverPoint, Publisher, VideoMover Maker.

Свій проект учні Катя Гарасим (8-А клас), Настя Крупач (8-А клас) та Андрій Цікало (8-Б клас) презентували у школі, а також представили його на міському етапі конкурсу учнівських проектів з фізики, де зайняли ІІ місце.

Share Button

2s коментарів

  1. Духнич Софія

    Молодці, ажде зараз наші домівки , класи буквально наповнені різною технікою, яка може приносити не тільки користь а й шкоду !

    Відповіcти
  2. Богдана Сніцар

    Дуже цікаве дослідження. Ми частіше маємо цікавитися такими речами. Молодці! Успіхів вам у майбутніх проектах!

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>