«Інтернет у школі «за» чи «проти»

IMG_1493

29 листопада в НВК «Школа-садок №38 м. Львова», в рамках проекту «Класна школа», проходили дебати школярів з питання доцільності використання інтернету у навчальному закладі .IMG_1498

До обговорення питання «Інтернет у школі «за» чи «проти» долучились учні  6-х класів, які висловили цікаві міркування як на захист однієї позиції, так і на захист іншої. Вагомі аргументи представила сторона «Проти», яка свою доказову базу побудувала на тому, що «зависання» в мережі наносить шкоду здоров’ю, знижує зір, відволікає від завдань уроку, обмежує реальну комунікацію з друзями і замінює її на віртуальну.IMG_1510 Незважаючи на палкі суперечки, сторона яка аргументувала переваги інтернету виявилась переконливішою. Тому під час голосування учасники одностайно підтримали пропозицію щодо використання інтернету у школі. Одночасно було вироблено рекомендації для тих, хто цим зловживає. А саме, було запропоновано використовувати інтернет тільки за призначенням, частіше спілкуватись з однолітками на перерві, обговорюючи разом цікаві новини або ідеї, звертатись до інтернету тільки в разі нагальної необхідності.

1. ogerbanosenko

Вітаю з вдалими дебатами! Видно з опису та фото-звіту, що дітей захопила тема, форма проведення. Тому мета досягнута.

2. larsuleva

Інтернет має свої + та -. дуже важливо, коли учні використовують ресурси І- нету доцільно і розуміють коли він може зашкодити. Дуже важливо вчити сучасних учнів жити не віртуальним життям, а реальним. Успіхів вам))))

3. Дар'я Лук'яненкова

Молодці!!! Цікаві дебати. Бажаю успіхів у проекті “Класна школа”.

4. Духнич Софія

Молодці! Дуже вдалі дебати!Взагалі Інтернет на уроках дуже корисний особливо якщо використовувати його в цілях навчання !