Загальногімназійні дебати

У гімназії завершено проведення класних та загальногімназійних дебатів по прийняттю Кодексу 2.0. стосовно використання ІКТ в навчально-виховному процесі.

Педагогічний колектив на зібранні  поділилися  враженнями від проведення перших у гімназії дебатів та склав план роботи на 6 місяців стосовно використання ІКТ тв навчальному процесі.

DSCI1249 DSCI1250

1. polinaverbytska

Вітаю Вас із першими здобутками. Цікаво, як сприйняли нову тему учні. вчителі. батьки гімназії. Поділіться враженнями від перших дебатів і напишіть про ваш план дій. Успіхів! Напишіть статтю у місцеву газету про ваші успіхи!

2. Justyna

Это здорово, что вам удалось встретиться. Интересно, каковы ваши планы?

3. Ylia Soroka1

Тільки завдяки спільним діям учнів і вчителів можна досягти успіху.ВИ МОЛОДЦІ!!!ЖВАВІ ОБГОВОРЕННЯ ПРИНОСЯТЬ РЕЗУЛЬТАТИ.

4. Дмитро

Вітаємо вас із КОДЕКСОМ! Молодці!
    Бажаємо успішної роботи надалі!

З повагою, шкільна команда “Класної Школи” НВО №6 м. Кіровоград