Загальногімназійні дебати

12 листопада в гімназії відбулись загальногімназійні дебати, участь в яких взяли учні 5-11 класів (всього 35  учнів) .  Цим дебатам передувала  підготовча робота, а саме – класні дебати, на яких учні  створили  Кодекси класів.

Ведуча дебатів на початку ще раз  зупинилась на меті та завданнях проекту « Класна школа» та нагадала правила проведення дебатів. Спочатку учні  обговорили використання ІКТ в гімназії,  відмітили позитивні та негативні сторони, а  потім працювали у малих групах « Факти», « Можливості», « Оптимізм» та « Песимізм»,  де обговорили перспективи використання ІКТ, позитивні  наслідки, а також представили песимістичні погляди  щодо ІКТ деяких учнів.

Представники кожного класу познайомили всіх присутніх з положеннями  класних кодексів, які виводились  відразу на  екран з допомогою мультимедійного проектора.

А кінцевим етапом дебатів стало голосування по кожному пункту  Кодексу, та прийняття Кодексу 2.0.

1.Дозволити використання ІКТ на окремо визначених предметах (з    великим       обсягом інформації).

2.Дозволити використання   телефонів  для складних математичних обчислень  на уроках математики, фізики,хімії.

3.Дозволити використовувати телефон на перерві в разі необхідності;

4.Не використовувати телефон для ігор під час навчального процесу;

5.Не використовувати телефон на контрольних роботах;

6.Забирати телефон на ( день, тиждень, місяць) ( коли порушили правила користування);

7.Використовувати Інтернет з пізнавальною, науковою метою.

8.Дозволити користуватися Інтернетом на уроці з навчальною метою; електронними підручниками;

9.Не скачувати готові домашні завдання;

10.Не лаятися, не використовувати нецензурну лексику в Інтернеті;

11.Не ображати своїх друзів в соціальних мережах;

12.Дотримуватися безпеки користування Інтернету;

13.Дотримуватися авторського права;

14.Створити спільноту Вацлавпільської гімназії;

А взагалі, дебати – це класно!

100_1809 100_1782 100_1790 100_1802 100_1803 100_1804

1. Justyna

Хорошо что в этих дебатах приняло участие так много учеников. Хорошо что у Вас уже есть Кодекс. Мне нравится что Вы обратили внимание на такие разные аспекты ИКТ в школе, и очень важно что Вы в Кодексе написали о использовании телефонов на разных предметах. А еще важно что Вы заботитесь о безопасности в Интернете. было бы хорошо если бы Вы повесили этот Кодекс в школе на видном месте, потому что он очень интересный и ученики вспоминали бы о правилах когда они бы на них смотрели.

2. kalaxtionova

Вітаю вас з успішним проведенням дебатів в гімназії. Видно, що ви приклали багато зусиль, провели підготовчу роботу, яка змогла зацікавити всіх учасників проекту: учнів, батьків та педагогів. Хочеться відмітити, що ваш Кодекс 2.0 включає в себе 14 пунктів, які є дуже важливими складовими для навчання дітей в гімназії. Своїм досвідом роботи ви можете поділитися з іншими колегами через місцеву пресу. Бажаю нових творчих звершень!!

3. Алла Ткачук

Хочеться зауважити, що до проведення дебатів ви залучили багатьох учнів. Вербальні і невербальні засоби, що використовуються учасниками дебатів, мають на меті отримання певного результату – сформувати у дітей позитивне враження від власної позиції.
    При складанні Кодексу 2.0 ви змогли врахувати побажання всіх учасників навчально-виховного процесу. Ваша шкільна команда активно працює для досягнення результатів. Молодці!!!!!