Активна участь у дебатах гімназистів, які проживають у гуртожитку.

рпрпр
Гімназисти, які  проживають у гуртожитку, також взяли активну  участь  у  дебатах "Класна школа". Діти разом з активом гуртожитку (староста – Яремій В., заступник – Гуменюк Т.) та вихователем Гаджамурою Л.М. жваво обговорювали питання про використання ІКТ у своєму післяурочному житті. Вони зазначили, що  застосовують постійно інтернетресурси в підготовці домашніх завдань: при створенні презентацій, портфоліо, пошуку матеріалів для рефератів, творів, перегляді фільмів за прочитаною книгою. Не обходиться жодне  дійство в гуртожитку без використання гаджетів: шоу,змагання,конкурси. Адже потрібно знайти цікаві конкурси, музику.
А яке дозвілля без, гаджетів! В інтернеті  стільки цікавих ігор, фільмів. Ну і, звісно, футбол!!! Наша  футбольна команда гуртожитку завжди на "тренуванні" чи на футбольному полі, чи в   інтернеті.
2

Share Button

3s коментарів

  1. irsidanych

    Ми справді старались бути активними і обговорити багато ідей!

    Відповіcти

  2. Нам дійсно потрібно бути в класній школі,тому що вона допоможе нам більше спілкуватися в групах між собою та вирішувати питання шляхом спільного обговорення.

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>