Готуємося до класних дебатів

Рисунок1

Зустріч директора О.Войчишин та заступника директора З.Копичинської з активом гімназійного парламенту: Іриною Тяско – головою парламенту, Давидом Кальчуком, Дмитром Матіюком.

Обговорення Програми “Класної школи”, яка спирається на такі засадничі положення:

1. Школа – це місце, в якому кожен хоче і може вчитися.
  2. Школа оцінюється за зростанням мотивації учнів і прагнення до саморозвитку.
  3. Школа розширює світоглядні горизонти, навчає критичного і творчого мислення.
  4. Школа формує засади громадського виховання через розвиток в учнів вміння до співпереживання і розуміння потреб інших.
  5. Школа допомагає учням розкрити свою неповторність і повірити у свої можливості, перебуваючи у гармонійній і довірливій атмосфері.
  6. Школа базується на сучасних досягненнях науки і техніки, навчає іноземних мов і розвиває особистісну культуру.