1а2

Вивчаємо рідний край з “Класною школою”

1а
У 1-А класі відбулись обговорення правил використання гаджетів у навчальному закладі та в позакласній роботі. Разом із класним керівником Гуцуляк Наталією Ярославівною та практичним психологом гімназії Гарвасюк Іриною Генадіївною учні також дискутували на тему, якою повинна бути «Класна школа». Внаслідок активного обговорення гімназисти сформулювали такі пропозиції:
1. У класній школі знання можна отримувати не тільки під час уроків, але й під час походів, екскурсій (зокрема з історії, природознавства, основ безпеки життєдіяльності і т.д.).
2. Різні технічні засоби (телефони, відеокамери, фотоапарати, планшети) використовувати для збору матеріалу з історії рідного краю, а також, щоб зафіксувати найкращі моменти часу проведеного разом. (На світлинах – учні 1-х класів на місці поховання Романа Шухевича та під час екскурсійної поїздки в м.Кам’янець-Подільський).
Ми хочемо бути найкращим класом у «Класній школі»!

Share Button

4s коментарів

  1. irsidanych

    Молодці ! Старайтеся і будете найкращі у “Класні школі”. І ми старшокласники Вам поможемо.

    Відповіcти

  2. У вас дуже цікаві пропозиції…працюйте над їх вдосконаленням і втіленням…Бажаю успіху!

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>