БіоБліц

Четвертий етап БіоБліцу

На завершальному етапі ми опрацьовували зібрану під час екскурсії інформацію. Найскладнішим виявилось визначення назв рослин та тварин, котрих вдалося сфотографувати. За результатами екскурсії ми склали список видів рослин, що зростають в парку.

Багато дерев в парку були насаджені штучно і є завезеними з інших країн  – інтродукованими: гінкго дволопатеве, бундук канадський, дуб північний, софора японська плакуча, керія японська. Їх розміщення в парку  позначили на карті.

 У парку зростають і наші місцеві види липа серцелиста, дуб звичайний, горіх грецький, граб звичайний,  тополя біла, ялина звичайна. Нашу увагу зазвичай привертали квітучі рослини, більшість з котрих отримали почесне місце в нашому фотоальбомі. Але найцікавіше було спостерігати за птахами. Нам позували: дятел сирійський, дрізд горобинник, синиця велика, шпак та сорока, а багатьох інших вдалося лише почути.

Працюючи над цим проектом ми відкрили для себе всю різноманітність природи навколо нас. Сподіваюсь наш фотоальбом багатьом допоможе в вивченні флори і фауни рідного краю, а інформація про цікаві дерева буде використана для їх збереження.

 НАШІ РОДЗИНКИ, ЯКІ ЗНАЙШЛИ ПІД ЧАС ЕКСКУРСІЇ
КУЛЬБАБА ЛІКАРСЬКА ТА БДЖОЛА МЕДОНОСНА
кульбаба лікарська та бджола медоносна
ДЯТЕЛ СИРІЙСЬКИЙ
дятел сирійський
ГЕРАНЬ ТЕМНА
герань темна
ВЕРОНІКА ДІБРОВНА
вероніка дібровна
БАРВІНОК МАЛИЙбарвінок малий

 

Share Button

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>