ПЕРЕМОЖЦІ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «СВЯТА ПОКРОВА»

11-12 листопада 2015 року відбувся районний фестиваль-конкурс патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвячений  Дню захисника України і Дню Гідності та Свободи.

7 учнів Заліщицької державної гімназії під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Оксани Дяків, а також керівника студії «Думка плюс» Ярослава Рибака представили свої роботи у номінації «Образотворче мистецтво».

Участі у районному етапі передував гімназійний конкурс малюнків цієї тематики. На виставці в навчальному закладі експонувались 133 дитячі роботи.

За підсумками районного етапу фестивалю-конкурсу «Свята Покрова» із семи робіт 4 отримали призові місця. Переможницею у номінації «Образотворче мистецтво: фотографія» учениця 7(11) класу Марта Джумага (фотографія під назвою: «Українка я маленька, Україна – рідна ненька!», керівник Ярослав Рибак).

У номінації «Живопис» під керівництвом вчителя Оксани Дяків нагороди отримали: срібло –Софія Миронюк (робота «Україна єдина»); Ілона Білоус (робота «Храм Святої Покрови благословляє село»); бронза – в Анастасії Чорної (робота «Подаруй солдату крила!»

Цікавими в творчому плані були також малюнки, які взяли участь у районному конкурсі-фестивалі, зокрема: Андрія Костинюка («Непереможна козацька сила»), Назара Розновського («Герб і прапор нашої звитяги»), Ірини Савчак («Козак з походу повернувся, земельки рідної торкнувся…»).

Крім згаданих вище учнів, під час урочистої лінійки за підсумками районного та гімназійного етапів конкурсу «Свята Покрова» були нагороджені грамотами та призами Юрій Угрин (І місце, малюнок «Український козак»), Тетяна Заячковська (І місце, малюнок «Наш Герб»); Христина Буряк (ІІ місце, малюнок «Костел св. Станіслава»),  Анастасія Гуменюк (ІІ місце, «Проводжав син батька у похід»); Марія Кріль (ІІІ місце, «Козак Мамай»), Денис Кузь (ІІІ місце, «У світі рідної природи»).

Дякуємо всім учасникам конкурсу та щиро вітаємо переможців!

На фото внизу: роботи учасників районного етапу фестивалю-конкурсу “Свята Покрова”

Білоус Ілона Савчак ІринаМиронюк Софія Костинюк Андрій Чорна Анастасія Розновський Назар Марта Джумага

1. nattymofiychuk

Наші гімназисти надзвичайно талановиті та творчі особистості.
    Вони наша Гордість!!!!)

2. natlevchuk

Творчими ви зобов’язані бути! У вас така прекрасна природа. На уроці географії я використовую мальовничі краєвиди Заліщиків у порівнянні з Великим Каньйоном! Успіхів у проекті “Класна школа”!!!