Дебати в 6-А класі

IMG_788313 листопада учні 6-А класу разом із своїм класним керівником Олефіровою С.А.провели дебати в рамках участі в проекті “Класна школа”. Учні обговорювали та давали відповіді на питання про те,як новітні технології можуть допомогти у викладанні та навчанні,комунікації та повсякденному житті школи. Учні обговорювали та вносили свої пропозиції щодо користування Інтернетом,коли заняття проводяться не в класі, якою мірою можна дозволити користуватися Інтернетом, комп’ютером та мобільними під час занять, контрольних робіт та іспитів, чи варто запроваджувати електронний класний журнал, яким чином учителі й учні повинні використовувати ІКТ у навчанні, щоб це не було копіюванням типу „копіювати-вставити”, а творчим використанням Інтернет-засобів, як використовувати ІКТ для спілкування між учителями, учнів з учителями, а також між школою і батьками, яким повинен бути шкільний веб-сайт та як використовувати Інтернет- ресурси для вивчення іноземних мов. Діти працювали в групах,вносили свої пропозиції,а потім разом із класним керівником записували на великому аркуші паперу. Дискусія була жвавою та корисною.