Дебати закінчилися, а питання залишилися

Дебати в класах та загальношкільне обговорення пропозицій учнів, вчителів, адміністрації школи показали, що усіх учасників навчального процесу хвилюють не тільки проблеми використання ІКТ, а й інші.

Найголовніша: як зробити нашу школу “Класною”?IMG_1854

1. Ylia Soroka1

Судячи по фото ви досягли хороших результатів,тому що видно інтерес дітей і вчителів зробити школу кращою.

2. olenazabara

Це питання хвилює не тільки вас. Я вважаю, що це можливо тільки при співпраці дітей, батьків і вчителів. І мені здається, що кожен просто повинен знайти СВОЮ школу і СВОГО вчителя.

3. natmarkus

так,проблем багато, мабуть тільки спільні зусилля допоможуть на шляху до “Класної школи”

4. Дмитро

Чудово оформили загальношкільне обговорення! Молодці!!!

З повагою, шкільна команда “Класної Школи” НВО №6 М. Кіровоград

1. svitfilipova

Дякуємо! Сьогодні ще й квест-фестиваль провели. Завтра викину інформацію!

5. Ewa

Что нового в Вашей школе? Пользуйтесь блогом не только для того, чтобы показать, как Вы работаете с ИТК, но также, чтобы сообщать о том, что вообще происходит в школе, какие события, чем живёт школа. Шлю привет!