Загальношкільні дебати з створення Шкільного кодексу

17 листопада в НВК “Знам’янська ЗШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей” відбулись загальношкільні дебати зі створення Шкільного кодексу. У них взяли участь учні 5-11 класів, які запропонували напрацьовані пропозиції від своїх класів у Шкільний кодекс. Як результат  дебатів, ми отримали   п’ять  головних пунктів до нашого Шкільного Кодексу, які будемо втілювати у життя!

1. valpankevich

Створення Загальношкільного кодексу це тільки початок роботи. Тож бажаю усім творчої наснаги, витримки. Нехай усі наші плани здійсняться!

2. iwomagierski

Шановні Колеги,

з успіхом! Ми дуже цікаві Вашого кодексу, чи плануєте його завантажити на блог?

На все добре,
    Іво Магєрський

3. Дмитро

Вітаємо зі створенням кодексу!
    Як будете його втілювати в життя?
    Завчасно дякуємо!

З повагою, шкільна команда “Класної Школи” НВО №6 М. Кіровоград