ДЕБАТИ В 6- Б

7xmX8nOVjxM

Учні 6 – Б класу (класний керівник Л. Зубренко) провели дебати з питань використання ІКТ. Найбільше учнів зацікавили питання:
1. Як виконувати домашнє завдання в епоху ІКТ?
2. Чи варто використовувати електронний шкільний журнал?

M8GEXVwC1aAВарто зазначити , що учні проявили інтерес до створення блогів з метою дистанційного обміну інформацією з учителем особливо під час відсутності учня у школі.
Діти хотіли б, щоб у кожному класному кабінеті були інтерактивні дошки та вільний доступ до мережі інтернет за допомогою wi-fi.

GIlI67VbOxo

1. lyumahun

Молодці! Важливі теми. Цікаво – хто більший прихильник електронного класного журналу – учні чи вчителі?

2. Дмитро

Дуже цікаві ідеї! У нашому закладі ми також обговорювали переваги і недоліки використання електронного журналу у навчально-виховному процесі!
    Нам також хотілося б дізнатися, хто більше віддав голосів “ЗА” використання електронного журналу у школі вчителі чи учні? Завчасно дякуємо!

З повагою, шкільна команда “Класної Школи” НВО №6 М. Кіровоград