Час не стоїть на місці. Науково – технічний прогрес змушує кожного з нас працювати над собою, бо не можемо ми уявити себе без мобільного телефону, комп’ютера та різноманітної побутової техніки. Людина прагне зробити своє повсякденне життя комфортним. Таких же змін зазнає процес навчання і виховання. Використання ІКТ у школі сприяє кращому засвоєнню навчального матеріалу, розширює кругозір учнів і викликає більший інтерес до здобуття знань.
Кожен педагог використовує у своїй діяльності презентації, відеоматеріали, різноманітні он-лайн тести для перевірки знань, ділиться досвідом із колегами у мережевих спільнотах. Але кожен учитель має свої здобутки і перемоги. Саме тому у нашій школі протягом лютого місяця було проведено фестиваль відкритих виховних годин. Метою даного методичного заходу було поділитися досвідом у плані виховання учнів. Проте виявилося, що використання комп’ютерних технологій є запорукою успішного виховання.
Кожна виховна година супроводжувалася відео матеріалами та презентаціями.
Важко сказати, яка із виховних годин була найкращою. Проте є такі, які дуже вразили своєю яскравістю завдяки ІКТ. Це засідання за круглим столом «Що означає бути патріотом?» у 9-Б класі (класний керівник Марцинюк А.В.), класна година «Ми обираємо толерантність» – 8-Б кл. (класний керівник Павельчук О.О.), родинне свято «Нашому роду нема переводу» – 4-А та 4-Б класи (класоводи Кліщук Г.В., Якимук Г.Д.), виховна година «Герої не вмирають» – 6-Б кл. (класний керівник Сорока Ю.А.).
Отже, щоб бути цікавим учителем для учнів і викликати інтерес до здобуття знань та оволодіння культурними і духовними цінностями людства потрібно працювати над собою і активно впроваджувати сучасні технології в навчально – виховний процес.
О.П.Махун,
заступник директора з НВР
Permalink
Я вижу, что учителя в Вашей школе открыты на вызовы. Знаю, как трудно показать свою работу другим. Для этого необходимы взаимое доверие и атмосфера сотрудничества. Ваши учителя, как вдно свободно пользуются ИКТ и не боятся учиться новым умениям.