Наші плани на цей рік

Постійно –  Всі учасники регулярно логуються у блогах Класної Школи, де публікують підготовлені ними матеріали, зв’язуються з модераторами, фахівцями і організаторами. Також діляться своїм досвідом з учасниками в інших школах. Учасники регулярно роблять записи у блозі і можуть отримувати значки.

До 30 вересня 2015 р. –   Зустріч Команди, ведена шкільним координатором і директором. Участь беруть всі вчителі, що працюють у програмі Класна Школа та директор школи. У ході зустрічі, після консультації з Командою 2.0, директор визначає пріоритетне завдання для школи.

Інформування батьків про програму «Класна школа» на загальношкільних батьківських зборах.

До 20 жовтня 2015 р. –  Дебати у класах, що проводяться кожним вчителем, який заангажований у програму з командою учнів. Учні вчаться користуватися новими технологіями і готуються до активної участі у шкільних дебатах.

До 13 листопада 2015 р. – Шкільні дебати, що проводяться координатором. Участь беруть всі представники шкільних класів, що обговорюють версію Кодексу 2.0.

Шкільний координатор публікує готовий Кодекс у блозі школи та розмішує його у загальнодоступному місці у школі.

На педагогічній раді школи відбувається обговорення і затвердження Кодексу 2.0.

До 30 листопада 2015 р. і пізніше – Вчителі і учні, у ході занять, тестують вибраний принцип Кодексу 2.0. Завдання можна продовжувати після закінчення пілотної програми.

Грудень 2015 р. – Ярмарок 2.0. Шкільний координатор, разом з Командою, організовує і підготовлює шкільний Ярмарок. Протягом Ярмарку учні вчать один одного умінь, здобутих у ході реалізації завдань ІКТ, пов’язаних з опрацюванням Кодексу.

Share Button

3s коментарів

  1. Поліна Вербицька

    Дорогі друзі! Вітаю Вас із першими досягненнями! Ви встигли дуже багато. Напишіть про ваше життя і класну школу у місцевій газеті, розкажіть про себе! Успіхів вам!

    Відповіcти
  2. Ewa

    Ваши планы конкретные и реалистичные. Желаю успеха!

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>