Про школу

Повна назва школи Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне
Скорочена назва ЗОШ І-ІІІ ст. с.Дубечне
Рік заснування 1988
Поштова адреса школи ул. Незалежності, 22 с.Дубечне Старовижівський район  Волинська область

Адреса сайту школи E-mail:  osvita_dubechno@ukr.net
Тип навчального закладу Загальноосвітня школа  І-ІІІст.
Кількість учнів у школі 362
Кількість класів 20
Кількість вчителів у школі Всього вчителів- 46

Бакалавр – 4

Спеціаліст – 4

ІІ кваліфікаційна категорія – 6

І  кваліфікаційна категорія – 7

Вища кваліфікаційна категорія – 25

12 вчителів мають звання «Старший вчитель»

Досвід школи у реалізації освітніх проектів Проект «Громадянська освіта-Україна», програма «Демократична школа»

Суспільна акція школярів України «Громадянин»

Проект «Захистимо пам ‘ять: Захист та меморіалізація місць масових поховань євреїв України періоду Другої світової війни» (“Український центр вивчення історії Голокосту”)

Транскордонна освітня кампанія для шкіл в рамках Дня європейської співпраці 2015 (за Програмою транскордонного співробітництва PL-BY-UA 2007-2013)

Методична проблема  «Формування самоосвітньої компетентності учасників навчально- виховного процесу шляхом упровадження інформаційно- комунікаційних технологій»

1. Ewa

Дорогие друзья, к сожалению на вашем блоге я не нашла ещё никаких постов и это меня беспокоит. Обратите пожалуйста внимание на условия и задниа представленные в документах:
    В работе помогут Вам информации на украинском языке представленные на сайте: http://www.ceo.org.pl/pl/ukraina/materialy-dla-szkol, в частности КЛАСНА ШКОЛА — ПРОГРАМОВИЙ ПОСІБНИК ДЛЯ ШКІЛ

2. Ewa

Спасибо за информации, интересно узнать про Васу школу.