Про школу

У школі, розрахованій на 540 місць, станом на 01.09.2016 року навчається 303 учні, працює 24 педагогічних працівники та 18 осіб обслуговуючого персоналу. Городоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Радомишльського району Житомирської області під такою назвою існує з 26 грудня 2012 року, коли на виконання Постанови Верховної Ради України від 05.07.2012 року №5173 -VІ “Про створення населеного пункту смт. Городок Радомишльського району Житомирської області” рішенням 13 сесії Радомишльської районної Ради було перейменовано Макарівську загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів № 3 Макарівського району Київської області в Городоцьку ЗОШ І-ІІІ ступенів Радомишльського району Житомирської області. Побудована у 1966 році вона функціонувала як середня школа №177 з російською мовою навчання при військовій частині 31600 дванадцятого Головного управління Міністерства оборони СРСР. У зв`язку з переформуванням військової частини з 1993 по 2013 рік навчально-методичне забезпечення школи здійснював відділ освіти Макарівської районної державної адміністрації Київської області. Розміщена школа у військовому містечку. Органи місцевого самоврядування створені лише у листопаді 2012 року. З  2006 року школа працює за науково-педагогічним проектом розвитку дитини “РОСТОК”, з 2009 року ввійшла до Національної мережі Шкіл сприяння здоров’ю.

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО ШКОЛИ: навчаючи, памятай: здоров`я дитини сьогодні – успіх України завтра і в майбутньому.

НАУКОВО-МЕТОДИЧНА ПРОБЛЕМАпроектування і практичне забезпечення компетентнісно спрямованого інноваційного розвитку школи

СТРАТЕГІЧНА МЕТА: реалізація головної педагогічної ідеї сучасної освіти «навчити вчитися впродовж усього життя», формування і розвиток фізично, психічно, духовно і соціально здорової особистості зі стійкими переконаннями здорового способу життя, підготовка її до суспільно значущого самоутвердження та самореалізації як громадянина України, громадянина єдиної Європи.

ЗАВДАННЯ ШКОЛИ:

ОСВІТНІ – забезпечення реалізації особистості в різних видах інтегративної діяльності;

МЕТОДИЧНО-КАДРОВІ – залучення педагогів до формування нового педагогічного мислення, прагнення до постійного оновлення знань, творчого пошуку, зорієнтованого на особистість учня;

УПРАВЛІНСЬКІ – управління якістю освіти на основі нових інформаційних технологій та освітнього моніторингу;

ВИХОВНІ відмова від педагогіки всебічного піклування, перехід до педагогіки діяльності.

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ РОБОТИ:

– упровадження в навчальну практику інноваційних технологій, досягнень передового педагогічного досвіду та психолого-педагогічної науки;

– удосконалення системи роботи школи щодо збереження і зміцнення здоров`я.

ОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ:

– забезпечення режиму роботи школи повного робочого дня;

– задоволеність педагогів, учнів і батьків роботою школи;

– особистість з новою ментальністю, яка усвідомлює саму себе, свою роль у суспільстві, є високодуховною, адаптованою до життя і праці в ХХІ столітті, здатна до навчання впродовж усього життя, дбає про зміцнення свого здоров`я.

1. svitruban

В якому чудовому місці розташована ваша школа! Це мрія кожного. Мабуть природа надихає вас на успішні справи. Вдалого вам старту у проекті. 6-а клас, СЗШ №7, м.Стрий.