Шкільний кодекс 2.0

DSC05906

Ми – учні, вчителі та батьки , дивлячись на себе з висоти Країни і Часу, бачимо, що ми – Люди і повинні жити і вчитися так, щоб кожний  день був гарним внеском в ім’я процвітання нашої Батьківщини. Ми хочемо співпрацювати, жити цікаво, красиво, дружним, єдиним колективом.

КОДЕКС ШКОЛИ 2.0

1.Використовувати ґаджети на уроках лише для навчання та з дозволу вчителя.

2.Дотримуватися правил безпеки, культури поведінки та авторського права в Інтернеті.

3.Використовувати активніше сайт школи, блоги вчителів для підготовки до уроків, дистанційного навчання та долучення до шкільного життя.

4.Реєструватися  на сайті школи слід  під реальним ім’ям учнів.

5.Нести  повну відповідальність за свій ґаджет.

6.Дбайливо ставитися до шкільного обладнання ІКТ.

7.Використовувати Інтернет для спілкування та обміну інформацією з учнями шкіл України та інших держав через онлайн-конференції.

8.Максимально  ефективно використовувати ІКТ на уроках.

9.Інтернет – засіб для полегшення пошуку інформації та підвищення інформальної освіти, а не предмет залежності учня.

10.Бути медіаграмотними!

ОНОВЛЕНИЙ КОДЕКС ШКОЛИ 2.0

1. Використовувати ґаджети на уроках лише для навчання та з дозволу вчителя.

2. Дотримуватись правил безпечної поведінки, авторського права та етики під час роботи в мережі Інтернет.

3. Активніше використовувати веб-ресурси школи та вчителів для підвищення рівня якості підготовки до уроків.

4. Використовувати Інтернет та хмарні технології для спрощення обміну інформацією між учнями та вчителями.

5. Нести  повну відповідальність за свій ґаджет та дбайливо ставитися до шкільного обладнання ІКТ.

6. Не забувати, що Інтернет – засіб для полегшення пошуку інформації та підвищення інформальної освіти, а не предмет залежності учня.

7. Бути медіаграмотними!

НАШ КОДЕКС

1. Взаємоповага, взаєморозуміння, толерантність, життєтворчість – основа нашого колективу.

2.  ЗДОРОВ’Я – безцінне! Воно запорука не лише успішного  навчання, а й щасливого життя.

3. Шлях до успіхів школи – єдність чотирьох складових: батьків, учнів, учителів, громадськості.

4. Ми усвідомлюємо, що майбутнє України – в наших руках, тому намагаємось  відповідально ставитися до навчання, сумлінно виконувати свої  обов’язки, постійно самовдосконалюватися, примножуючи досягнення школи.

5. Єдина ознака всіх наших дій – ДОБРОТА.

6. Любов до рідної землі, рідної мови, свого народу – пріоритет кожного учня школи.

lrqzoYBAduMvrj91HKeZt0DSC08534