Використання ІКТ.

Інформатизація освіти – один з основних напрямів процесу інформатизації, продиктований потребами сучасного суспільства, у якому головним рушієм прогресу є індивідуальний розвиток особистості. Вона має забезпечити впровадження в практику програмно-педагогічних розробок, спрямованих на інтенсифікацію навчального процесу, вдосконалення форм і методів організації навчання.

Основною метою всіх інновацій в освітній галузі є сприяння переходу від механічного засвоєння учнями знань до формування вмінь і навичок самостійно здобувати знання. Успішність розв’язання цього завдання значною мірою залежить від мети використання комп’ютера в навчальному процесі, якості й можливостей програмного забезпечення та від того, яке місце посяде комп’ютер в системі дидактичних засобів.

Ще і сьогодні провідне місце у викладанні предметів займають традиційні засоби – дошка, крейда та друковані джерела (підручники, зошити з друкованою основою). Завдяки ж використанню ІКТ навчальне середовище можна доповнити відео, звуком, анімацією. Усе  це здійснює значний вплив на емоційну сферу молодшого школяра, сприяючи підвищенню пізнавальної активності, підвищенню інтересу до предмета та навчання взагалі, активізації навчальної діяльності учнів.

Вже давно доведено, що кожен учень по-різному освоює нові знання. Раніше вчителям важко було знайти індивідуальний підхід до кожного учня. Тепер, з використанням комп’ютерних мереж і онлайнових засобів, школи отримали можливість подавати нову інформацію таким чином, щоб задовольнити індивідуальні запити кожного учня.

Тому наша школа також намагається використовувати засоби ІКТ на уроках.

hLkuD6TPQhY самостійна робота учнів на уроці історії.

 

 

DSCN0384 використання мультимедійної дошки на уроці правознавства

 

Share Button

4s коментарів

 1. ogerbanosenko

  Ви молодці! Використання ІКТ, це не примха. це вимога часу! На-жаль, багато педагогів цього бояться, але діти хочуть все більш цікавіших форм роботи. ЇХ вже не здивуєш звичайною презентацією, переглядом фільмів. Вони хочуть самі творити інтерактивні вправи, відео. А нам педагогам потрібно не відставати, йти в ногу з сучасними технологіями.

  Відповіcти
 2. larsuleva

  Справді, дуже важливо іти в ногу з часом, вчити своїх дітей використовувати нові засоби здобування знань, що дасть поштовх до застосування їх на практиці в майбутньому. Так тримати і розвиватись далі.))))

  Відповіcти
 3. Алла Ткачук, Вознесенська ЗШ I-III ступенів

  Дуже добре, що ви використовуєте засоби ІКТ на уроках. Я вважаю, що обов`язковим компонентом підготовки сучасного педагога є оволодіння ним сучасними технологіями отримання і передачі учням нової інформації. Успіхів!

  Відповіcти
 4. oleoskyrko

  Мої вітання!!!Молодці, так тримати. Згоден, сьогодення вимагає від сучасного вчителя активного застосування ІКТ в навчально-виховному процесі, що, звичайно, не лише полегшує роботу, а значно збагачує, активізує, стимулює діяльність учнів. Саме тому крокуймо вперед до здобуття нових знань із сучасними технологіями навчання. А школярам повну автономію у черпанні знань з Інтернет-ресурсів.

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>