День захисника України

У п’ятницю 14 жовтня наша країна відзначила День захисника України. З метою   вшанування захисників України в Корнинській школі 13 жовтня відбулася урочиста лінійка присвячена цьому святу. На свято були запрошені учасники АТО, мама загиблого учасника АТО Свіржевська  О.В., волонтер та мама учасника АТО Гаврилюк Т.В.  Діти з цікавістю слухали розповіді учасників АТО , які поділилися своїми спогадами. Учні та колектив школи не залишилися байдужими в цей день до захисників: було зібрано теплі речі, діти написали  листівки з побажаннями та намалювали малюнки, які були  передані  волонтеру. У святі взяли участь 106 учнів.

UQtxr0TipFAmTU9mA2DUWkJ_zZr_XUSNE

1 коментар

1. larsuleva

Виховання патріотів України накраще відбувається на прикладі героїзму наших самовідданих захисників, дуже жаль, що інколи ціною життя доводиться захищати свою землю.