Про школу

Переглянути презентацію Вознесенської ЗШ І-ІІІ ступенів

Загальна інформація

Вознесенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів розташована по вул. Калініна 23Б.

Вознесенська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів знаходиться в приміщені, яке було збудовано в 1967 році для початкової школи.

В 1974 році до приміщення початкової школи, було добудовано навчальні кабінети і школа отримала статус восьмирічної школи.

В 2002 році, школа була організована в загальноосвітню школу I-III ступенів, або в одинадцятирічну школу, яка забезпечує всебічний гармонійний розвиток особистості.

За час існування школи, путівку в життя отримали майже 1000 мешканців села Вознесенка.

В даний час в школі поглиблено вивчається біологія в 8 класі, українська мова  в 9 класі, а також є 2 класи з профільним навчанням: 10 , 11  клас – екологічний профіль.

Профілі навчання:

• екологічний
  • української філології​

Викладають факультативні курси:

• екологія людини та валеологія
  • власна справа
  • основи журналістики
  • основи машинопису та діловодство
  • основи інформаційної культури
  • основи сімейного господарювання
  • інформатика
  • юний географ

Гуртки:

• туристичний

Спортивні секції:

• баскетбол

Директор школи: Биковський Микола Миколайович

Телефон: 8(0619)49-22-25

1. Олександр

Презентувати інформацію про Україну не просто в межах школи, а для учнів з інших країн – новий та корисний досвід для всіх. Участь у проекті допоможе отримати новий досвід та знайомства. Не зупиняйтеся на досягнутому. Плідної співпраці та досягнення високих результатів!

2. olena

Було надзвичайно приємно познайомитися та співпрацювати із колегою Ткачук А.О. на тренінгу “Вікімедія” 15.06-17.06.2016. Бажаю творчих успіхів та креативних ідей у проекті “Класна школа”! сподіваюся на співпрацю!