Шкільний кодекс

1. Вільно використовувати шкільний Wі-Fі, але без доступу до соц.мереж, розважальних сайтів та віртуальних комп’ютерних ігор.
  2. Використовувати гаджети (електронні книги, телефони, планшети, нетбуки тощо) на уроках як засіб пошуку інформації.
  3. Дотримуватись безпеки в Інтернеті.
  4. Дотримуватись авторських прав і захищати власні авторські права.
  5. Дотримуватись інформаційної культури та бути інформаційно компетентними.
  6. Допомагати учням початкових  класів у засвоєнні комп’ютерної грамотності.
  7. Продовжити роботу в «Хмарних технологіях» для спрощення комунікацій в системі вчитель – учень.
  8. Продовжувати заповнювати шкільний електронний журнал з метою донесення до батьків інформації щодо успішності навчання їх дітей.
  9. Інформувати учнів та батьків про події шкільного життя на сайті школи. Використовувати інформацію, розміщену на блогах вчителів.
  10. На шкільному сайті продовжувати вести електронну бібліотеку.
  11. Проводити онлайн-уроки, вебінари, скайп-конференції для підвищення ефективності навчання учнів.
  12. Заборонити некоректне використання диктофонів, фото- та відеопристроїв під час навчально-виховного процесу.