ЗУСТРІЧ КОМАНДИ

28 вересня  відбулася зустріч Команди, в якій взяли участь не тільки члени Команди, а й члени шкільного Парламенту НВК. Були підведені підсумки роботи школи  на першому етапі проекту «Класна школа». Члени Команди  відмітили як позитивні, так і негативні сторони в роботі. Також був складений план дій на другий період роботи у проекті.

На спільному засіданні було прийнято рішення  провести тільки шкільні дебати для учнів 10-11 класів, на яких крім дискусії обговорити вибір тем для проектів та питання про шкільний Кодекс.

Вирішено шкільні дебати провести у жовтні місяці за темою “Моральні переконання моїх товаришів мене не стосуються”.

1 коментар

1. Ewa Borgosz

Интересная тема дебаты. Думаю, что на такую дебату стоит пригласить всех учеников старших классов.
    Какие выводы появились в связи с обсуждением положительных и отрицательных аспектов работы в прошлом году?