Зустріч Команди

4IMG_3

28 березня відбулася зустріч Команди, в якій взяли участь директор НВК Соловйова Алла Георгіївна, вчителі та учні, що працюють у програмі «Класна Школа».

IMG_2Сивізіна Ніна Петрівна, координатор,  детально ознайомила Команду з матеріалами на головному сайті проекту,  зі Статутом та Принципами освітньої програми «Класна Школа».

Також на зустрічі-відкритті обговорено ресурси НВК, план дій на період роботи у проекті.

1. Justyna

Хорошо, что вы организовали эту встречу, потому что имея план легче выполнять работу.

2. Алла Ткачук

Планування та реалізація залежить від професіоналізму координатора проекту. З вашої роботи видно, що ви рухаєтесь в правильному напрямку. Не зупиняйтесь!!!