Олімпіада з інформатики

З метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді у жовтні місяці  в НВК проведено перший (шкільний) етап Всеукраїнських  учнівських олімпіад з навчальних предметів, у тому числі олімпіада з інформатики та інформаційних технологій. У олімпіаді взяли участь учні 10-11 класів. Переможцями шкільної олімпіади стали учні 10-Б класу Кравченко Віталіна, Іванко Ростислав та Козлов Артем, учні 11-А класу Пєтухова Ірина та Куцева Олена, які  візьмуть участь у ІІ (районному) етапі олімпіад.

WP_20161123_14_03_09_ProА для учнів 5-9 класів буде проведено олімпіаду з інформатики у січні-лютому, під час проведення Тижня  інформатики.