«В здоровому тілі здоровий дух!»

DSCN3686

Тиждень Всесвітнього дня здоровя проходив під гаслом «В здоровому тілі здоровий дух!».

В рамках фестивалю ранкової зарядки «Рух заради здоровя» робочий день учнів починався із зарядки для учнів 1-4 класів. Діти на свіжому повітрі під керівництвом учителя фізкультури Копил Б.М., виконували різноманітні розвиваючі спортивні вправи.

Спортивні змагання – займають важливе місце в системі фізичного виховання. Так серед учнів 1-2 класів та 3-4 класів проводилися спортивні змагання «Веселі старти» під керівництвом педагога – організатора Горобець І.В.. Учні брали активну участь у естафетах та різних вправах. По завершенню змагань учнів було нагороджено грамотами.

DSCN3696

Серед учнів 5-6 класів та 7-8 класів було проведено «Спортивні естафети.» І місця отримали учні 6-Б класу та 8-Б класу.

IMG_20160407_124347

IMG_20160407_124949

Бажаємо вам завжди бути здоровими! І нехай спорт стане невід’ємною частиною вашого життя.