Ярмарка2.0 Студія мультиплікації

P61213-121810[1]P61213-121838[1]P61213-121847[1]

 

9 грудня була розпочата робота студії мультиплікації. Учасники проекту «Класна школа» провели перший майстер-клас на тему «Анімація в Power Point»,метою якого є  розвиток творчого мислення як учасників проекту,так і учнів,  для яких  він відбувся; формування навичок створення анімації за допомогою програмних засобів MS PowerPoint. Зміст роботи полягав  навчити учнів 3 класу створювати  вітальні  новорічні листівки. Маленькі школярі виконували два завдання за такою схемою:

Завдання №1 “Новорічна ялинка”

 1. Запустіть програму PowerPoint.
 2. Створіть нову презентацію, яка містить порожній слайд.
 3. Виберіть фон для слайда.
 4. Помістіть на слайді зображення ялинки (стандартний малюнок).

4

  За допомогою інструментів панелі «Рисования» намалювати на ялинці різнокольорові кульки.

 3

 1. Скопіювати цей слайд і зробити ще 3 його копії. Всього повинно вийти 4 слайда.
 2. Внесіть зміни на кожному слайді, змінити відтінок кольору заливки кожної кульки.

 5

 1. Коли всі слайди будуть готові, в меню Показ слайдів вибрати команду Настройка презентации. Установити прапорець “непрерывный цикл до нажатия клавиши {Esc}” і натиснути кнопку Ок. В меню Показ слайдів вибрати команду Смена слайдов. Відмітити прапорцем режим Автоматически после та встановити час 1сек (00:01). Натиснути кнопку Применить  ко всем.
 2. Запустити презентацію.
 3. Зберегти презентацію у власній папці під ім’ям Ялинка

Завдання  №2“Снігопад”

1. Запустити програму PowerPoint.

2. Створити нову презентацію, яка містить порожній слайд.

3. Вибрати фон для слайда.

7

4. Помістити на слайді зображення сніжинки. Натиснути по сніжинці правою кнопкою миші, вибрати команду Формат рисунка/ Перекрасить, змінити колір сніжинки на яскравіший.

6

5. Виконуючи копіювання, зобразити на слайді декілька сніжинок.

8

6. Скопіювати цей слайд і зробити 6 його копій. Всього у вас повинно вийти 7 слайдів;

7. Внести зміни на кожному слайді, змінити положення та кількість сніжинок, так щоб вони імітували снігопад.

9

8. Коли всі слайди будуть готові, в меню Показ слайдов вибрати команду Настройка презентации. Установити прапорець “непрерывный цикл до нажатия клавиши {Esc}” та натиснути кнопку Ок. В меню Показ слайдов вибрати команду Смена слайдов. Відмітити прапорцем режим Автоматически после та встановити час 1сек (00:01). Натиснути кнопку Применить ко всем.

9.Запустити презентацію.

10. Зберегти презентацію у власній папці під ім’ям Снігопад

Майстер-клас був організований  за схемою «вчимо інших», яка полягає на зміні ролей  у класі. Готуючись до майстер-класу, учні розділили завдання:одні виконували функцію викладачів, інші – консультантів.

Цей метод роботи призвів  не тільки до покращення комунікації між учасниками проекту, але і вдосконалив їх  вміння пошуку і відбору інформації, презентації отриманих знань іншим, а також навчив терпляче пояснювати матеріал. Але перехід у роль учителя – це не тільки досвід виконання ролі, це спроба віддати учням частину контролю над процесом їх навчання. Через самостійне планування роботи вони беруть більшу відповідальність за те, чому, як і для чого вчаться. Це також дуже добрий спосіб запам’ятовування – здається немає кращого методу навчання, ніж намагання пояснити якусь тему іншій людині. Цей майстер-клас  доводить також, що навіть наймолодші учні мають у собі потенціал до вивчення ІКТ. Під час підготовки  та проведення майстер-класу учні повірили в свої можливості і взяли на себе ініціативу у всіх моментах, де це було можливим, що допомогло досягти успіху.

 

Share Button

5s коментарів

 1. Алла Ткачук, Вознесенська ЗШ I-III ступенів

  Дуже креативною виявилась ваша ідея створити в школі “Студію мультиплікації”. Проведений майстер-клас з теми «Анімація в Power Point» виявився цікавим. До роботи ви залучили багато учнів вони вчилися не тільки самі все робити, а й навчали інших дітей.
  Хочеться підкреслити, що ви описали всю роботу детально, і тепер всі зацікавлені з інших шкіл можуть навчитися створювати вітальні новорічні листівки. Бажаю успіхів.

  Відповіcти
 2. Тетяна Костянко, м.Новогродівка, ЗОШ№7

  Дуже гарно спрацювали! У вас всі роботи – цікаві й актуальні. Діточкам завжди подобається виконувати подібні завдання.

  Відповіcти
 3. oleoskyrko

  Вітаю!!!Дуже цікаве, а разом з тим захоплююче та пізнавально-навчальне завдання, а головне – актуальне в передсвяткові дні. Цікаво, які враження були в школярів в процесі надання послуг та консультування???Хотілося б побачити фотозвіт виконаних робіт.

  Відповіcти
 4. ogerbanosenko

  Дуже цікава ідея, і форма проведення і самі анімовані презентації, нещодавно бачила такого типу презентацію – “Танцюючий хлопчина”. Цікаво, а якого віку ваші вчителі та консультанти? Якими враження вони можуть поділитись від проведеного майстер-класа?

  Відповіcти
 5. Юлія Масник

  Неймовірна “Студія мультиплікації”! На мою думку, це завжди дуже цікаво для нас, учнів. Хочу додати, що ваш детальний опис дає змогу навчитися багато чого нового! Молодці! Дуже чудово!

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>