Мова – душа народу. Святкування Дня української писемності та мови в спеціалізованій школі №247

У спеціалізованій школі № 247 м. Києва святкування Дня української писемності та мови розпочалося з розповсюдження інформаційних листівок про значення, поширення мови серед інших мов світу серед учнів, учителів, батьків. Учні 5-11 класів узяли активну участь у конкурсі на кращий калейдоскоп вишиванок «Вишиванка – символ батьківщини». У шкільній бібліотеці організовано виставку «Літературне кафе: сучасна література очима українців», на якій було представлено найновіші надходження з мови та художньої літератури.
edU6L8VuaHY
iRvCqzVO5NU
-x3w7yBSh7I
Згідно з планом заходів серед учнів 5-11 класів відбувся конкурс читців-декламаторів «Рідна мова солов’їна», на якому учні демонстрували свої організаторські здібності, читали власні поезії про мову.
bACsRW0cEQI
ljqwHLyhr1Y
ljqwHLyhr1Y
Протягом 07-09 листопада школярі виявили активність у творчих конкурсах на кращий учнівський проект з української мови «Це мова моя, це мова моєї країни!», а також у написанні рефератів, повідомлень «Українська мова: походження та розвиток». Найпопулярнішими були конкурси, організовані членами МК на виготовлення стінгазет «Любіть Україну і мову її солов’їну» серед учнів 5-11 класів, а також малюнків про мову серед школярів 5-6 класів. Учні мали змогу засобами художнього слова, фарбами, олівцями передати велич мови, її красу, мелодійність, вагомість тощо.
20161110_104834
20161110_104902
20161110_104929
Учні 10-11 класів разом з учителями об’єдналися об 11.30 для написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.
IIthTBraLOw

Share Button

3s коментарів

 1. Иванка

  Це було дуже гарне свято. Нам роздавали гарнi листiвки.

  Відповіcти
 2. Егор

  Наша школа найкраща
  Краще не має супер вчителі

  Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>