Ви хочете щоб Ваша дитина була успішною у житті?

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 29 продовжує впроваджувати науково-педагогічний проект «Інтелект України». Діти, які навчаються за програмою проекту «Інтелект України», вже майже рік демонструють високі результати у засвоєнні предметів. Окрім того, що більшість учнів показує високий рівень знань, креативність мислення, вони приємно вражають постійними творчими ідеями, вмотивованістю до навчання, своїм патріотизмом.

SAM_7845

Проект «Інтелект України» реалізується на базі державних програм із різних навчальних дисциплін. До проекту розробники пропонують власний навчально-методичний комплекс (підручники – зошити з друкованою основою – посібники для вчителя), забезпечений комп`ютерною підтримкою (аудіо-, відеозаписами). Учні, які працюють за Проектом, мають високий рівень мотивації до навчання, уміють працювати з інформацією. В Корабельному районі за даним проектом працюють лише дві школи, а в Миколаєві шість! Клас відкривається при наявності 20 дітей.

SAM_7848

Запрошуємо всіх батьків, які мріють бачити свою дитину інтелектуально розвинутою, творчою, активною, життєрадісною і успішною у житті записатися у 1 клас (2017 -2018 н.р.), який буде працювати за проектом «Інтелект України».  Додаткова інформація за тел: 64-59-53, (093)0623841 – директор школи № 29 Лариса Анатоліївна Грицюк.

Учні  навчаються за спеціально розробленим навчальним планом і навчальними програмами, які дозволяють:

– розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння шкільного курсу математики, успішної участі в олімпіадах з математики;

– сформувати навички раціонального читання, успішно засвоїти предмети гуманітарного циклу; вільно спілкуватися іноземними мовами;

– сформувати первинні уявлення про фізичні, хімічні, біологічні об’єкти,  у подальшому засвоїти  хімію, біологію, фізику;

– сформувати компетентність «Умій вчитися», розвинути пізнавальні процеси дітей.

SAM_7850

Сутність проекту полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею, перш за все, необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів — сприйняття, пам`яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості, волі тощо.

SAM_7852

На сьогодні діти з 16 регіонів України навчаються за Проектом. Детальну інформацію Ви можете отримати за посиланнями: