МАНДРУЄМО УКРАЇНОЮ.

Одеса надзвичайно багатогранна, це місто приємних сюрпризів і несподіванок. Напевно, ні в одному місті світу Ви не відчуєте такої невимушеної і добродушної атмосфери. Місто, чудеса і визначні пам’ятки якого просто не злічити! Кожна поїздка до Одеси – завжди здивування, буря емоцій і тепло приморського міста.
В Одесі близько двадцяти музеїв, але в цьому навчальному році 14 жовтня 2016 року з учнями 4-7 класів ми відвідали Одеську кіностудію та Музей цікавої науки.

12Побували в павільйонах кіностудії, на знімальних майданчиках. Це місце зйомок великих фільмів минулого і рейтингових шоу сьогодення. В стінах студії нас зустріла гід, яка розповідала про світ вітчизняного кінематографа.13В екскурсію також входить відвідування відомого Музею експозиції кіно, який роповідає про легендарні фільми минулого. Перший павільйон був присвячений королеві німого кіно- Вірі Холодній, українці з Полтави, яка підкорила на початку ХХ століття кіносвіт. Також тут представлені експозиції, присвячені такими стрічками як «Д’артаньян і три мушкетери», «Діти капітана Гранта», «В’язень замку Іф». Більш того, деякі знімальні костюми можна було приміряти. Всі учасники екскурсії із задоволенням приміряли костюми, в яких колись знімалися відомі актори.14Музей цікавої науки в Одесі являє собою місце найбільш захоплюючих і незвичайних відкриттів наукового світу. 15Тут наочно можна спостерігати чудеса сучасної техніки, яка працює завдяки науковим відкриттям, таким складним і часто незрозумілих для звичайної людини. Тут створені найбільш вдалі екземпляри, що ілюструють в деталях принципи всіх наукових відкриттів. Музей ділиться на індивідуальні розділи: акустика, оптика, анатомія, інжиніринг, механіка, рідини і гази, а також багато іншого. До всіх експонатів дозволено торкатися, що особливо подобається дітям.16Погода сонячна, діти в захваті, екскурсія вдалася!

Вчитель географії Гайченко Н.А.