Обласний семінар “Використання ІКТ – фахова майстерність вчителя”

Координатор шкільного проекту “Класна школа” Похвалит Юлія зі своїми колегами, вчителями хімії, на обласному семінарі представили роботу міського методичного об`єднання  вчителів  хімії. Презентували роботу творчих груп з використання інформаційних технологій:  нових  оболонок для  комп`ютерного  тестування , створення  форм на2n google диску, будували інтелектуальні карти з застосування програми xmind.1n

1. ogerbanosenko

Так, майстерність вчителя в ХХІ столітті на пряму залежить від вміння використовувати інноваційні технології. Це полегшує життя на педагогічній ниві, піднімає вчительський авторитет перед учнями і їх батьками.

2. vikgavrylina

Пишаюсь своєю колегою Похваліт Юлією Анатоліївною! Вона дуже сучасний вчитель, який використовує всі новітні технології, розвивається сама, допомагає учням та вчителям інших шкіл. Знаю, що на базі вашої школи зустрічаються вчителі хімії та обмінюються досвідом викладання цього неймовірно цікавого предмету. Впевнена, що використання ІКТ допоможе учням та вчителям школи в навчальному процесі.
    P.S. Також приємно, що колись сама викладала хімію в цій школі.
    Ментор проекту “Класна школа” Гавриліна Вікторія

1. yupoxvalyt

Вікторія, дякую. Працювати треба для дітей. Ми працюємо з цікавою, небайдужою, активною, цілеспрямованю молоддю. Діти талановиті, тому і вчителям необхідно постійно працювати, зростати. Створювати цікаві та інтересні проекти для учнів, для “класної школи”. більше проектів для творчості, які цікаві дітям. Натхнення всим вчителям.

3. Алла Ткачук, Вознесенська ЗШ I-III ступенів

Ви є прикладом для наслідування! Вислів “Ви йдете в ногу з часом” сказаний саме про Вас.
    Інтегрування звичайного уроку з комп’ютером дозволяє вчителю перекласти частину своєї роботи на ПК, роблячи при цьому процес навчання більш цікавим, різноманітним, інтенсивним.

4. vikgavrylina

Дійсно, використання хмарних технологій під час навчального процесу може захопити учнів та вчителів. У мене учні 8-го класу вже почали створювати тестові завдання Forms по вивченій темі та посилають однокласникам електронною поштою. Оцінка виставляється автоматично. Учням цікаво, а ще й об’єктивність оцінки не викликає сумніву. Можете спробувати на платформі Google або Microsoft в Office 365