Контакт

Share Button

5s коментарів

 1. Наталя

  Доброго дня! Не секрет, що зараз дуже широко піднімається питання “важких рюкзаків” у дітей, особливо в тих, які інтенсивно ростуть. Але крім батьків нікому до цього немає діла. Наша влада нічого не робить, тільки “язиками чеше”, вибачте за слова. Хоча є пропозиція, яка по силі керівництву школи: зробити розклад уроків попарно, тоді діти не 5-6 книжок щодня будуть носити, а 3-4. А ще якби вчителі були трохи людьми (це не про всіх) і не піднімали крику і не зменшували бали за не принесену книгу, а навпаки радили б дітям приносити одну книгу на парту. Дякую, поки що, за увагу.

  Відповіcти
 2. Наталя

  Добрий день! Звертаюся до керівництва школи. Хочу повідомити, якщо хтось не знає, що на території спортивного залу є залізна сітка з задертими небезпечними крючками, якими можна не тільки одяг пошкодити, а і поранитись. Прийміть, будь ласка міри. Напишіть хоч відповідь. Перед весняними канікулами прийдемо з батьками перевіримо.

  Відповіcти
 3. Ewa Borgosz

  Не знаю, что случилось, но я не могу прочитать и прокомментировать Ваш последний пост. Он не открывается, появляется информация “ничего не найдено”. Как у Вас прошли дебаты?

  Відповіcти
  1. Олена

   Добрый день! Сейчас посмотрю. Дебаты проходят хорошо и одновременно выбираем темы проэктов.

   Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>