Шкільний кодекс

У ході роботи над Кодексом виникало багато питань та суперечок, але ми його виробили і прийняли.

До гаджетів учні віднесли: телефони, планшети, ел.книги, нетбуки, ноутбуки

Кодекс 2.0

1. Використовувати гаджети лише у навчальних цілях з дозволу вчителя.

2. Використовувати інноваційні технології для забезпечення виконання навчально-виховних програм, планів.

3. Учителям заохочувати учнів за використанні ІКТ у підготовці до занять (презентації, ролики, проекти, збірки).

4. Дотримуватися єдиних санітарних вимог при роботі з гаджетами.

5. Впроваджувати дистанційне навчання (використовувати прийоми та методи змішаного навчання).

6. Дотримуватися вимог про збереження авторських прав.

7. Дотримуватися толерантного спілкування у соцмережах.

8. Дотримуватися правил безпеки роботи в інтернеті.

9. Заборонити фото- та відеозйомку,  використання диктофонів  під час навчально-виховного процесу без дозволу вчителя, адміністратора.

Покарання за порушення Кодексу 2.0.

1. Вилучення гаджета до закінчення навчальних занять.

2. Запис зауваження в щоденник.

3. Позачергове чергування у класі.

4. Виклик батьків до школи.

5.

1. laraboginska

Вже більше як тиждень учні та педагоги школи намагаються дотримуватись Кодексу. Приємно вразили учні 7-Б класу, які самі змусили згадати вироблені правила та покарання однокласника,який користувався мобільним телефоном під час уроку без дозволу вчителя. Згідно правил телефон було вилучено та повернено після уроків. Так тримати!

2. Алла Ткачук

З вашого Кодексу видно, що для його створення ви доклали багато зусиль. Всі пункти вашого Кодексу продумані та лаконічні. Головне, щоб учасники навчально-виховного процесу їх дотримувалися.