Про школу

Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 15
Білоцерківської міської ради Київської області

Відкриття: 30 листопада 1960р.
Статус: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів навчання
У школі: навчається 856
Кількість класів: 29
Якісний склад
педагогічних кадрів школи: всього — 63,
серед них учителі, які мають педагогічні звання:
«Відмінник освіти України » — 3
«вчитель-методист» —12
«старший учитель» —14
Кваліфікаційні категорії:
Вища — 41
Перша —15
Друга — 4
Спеціаліст —6

   З 2013 року школа є міським опорним закладом освіти з питань інклюзивного навчання.
Школа була науковою лабораторією Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів: з 2000 р. по 2012 р. – особистісно орієнтованого навчання та виховання, з 2012 р. по 2015 р. – інклюзивного навчання .
З 2004 по 2008 рік навчальний заклад був експериментальною школою інститу педагогіки АПН України кафедри української літератури під керівництвом кандидата педагогічних наук старшого співробітника інституту Фасолі А.М.
З 1996 р. реалізуються програми Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», головною умовою якої є розвиток індивідуальних особливостей дитини.
З 2003 по 2008 та з 2008 по 2013р.р. – експериментальна школа МОНмолодьспорту України по впровадженню інклюзивної освіти для дітей з особливими освітніми потребами. З 2003 р. у школі створено модельний ресурсний центр інклюзивної освіти .
За результатами загальнонаціонального організаційного комітету громадської акції «Флагмани освіти і науки України» у 2011 р., 2013 р. школа увійшла до складу шкіл-переможців, за що була нагороджена кришталевою совою, дипломом МОНмолодьспорту України та внесена до однойменної книги.
Головною метою виховного процесу в школі є формування соціального досвіду, унаслідування духовних цінностей українського народу, досягнення високої культури міжнаціональних відносин, формування особистісних рис громадянина української держави, розвинутої духовності, фізичного розвитку, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової і екологічної культури.

Методична проблема, над якою працює заклад:
«Створення компетентісно орієнтованої моделі організації навчально-виховного процесу»

Перелік програм, проектів у яких бере участь колектив школи:
• Програма Всеукраїнського фонду «Крок за кроком»;
• Проект «Індекс інклюзії»;
• «Навчання педагогічних та управлінських кадрів використанню інфор¬ма¬ційно-кому¬нікаційних техноло¬гій у навчально-виховному процесі» (програма Intel® «Навчання для майбутнього»);
• Навчання за програмами «Сервіси Google у професійній діяльності вчителя», «Сервіси Google у професійній діяльності заступника директора».
• Науково-педагогічний проект «Інтелект України»;
• Апробація навчальної літератури;
• Програма «Сприяння просвітницькій роботі «рівний-рівному» серед молоді України щодо здорового способу життя»;
• Програма «Родинна твердиня» (спільно із Всеукраїнською громадською організацією «Міжнародний шкільний проект»);
• Проект «Школа проти СНІДу»;
• «Освіта для стійкого розвитку в дії»;
• Проект «Медіація однолітків»;
• Проект «Науково-організаційне забезпечення профілак¬тики ВІЛ / СНІДу через систему освіти»;
• Програма з організації роботи з розв’язання проблеми насильства у школі «Безпечна школа» (спільно з ВГО «Жіночий консорціум України» та Шведською громадською організацією «Save the Children»);
• Популяризація методик особистісно зорієнтованих методик (ОЗОН);
• Проект Інституту спеціальної педагогіки НАПН України «Програмно-методичне забезпечення психолого-педагогічного супроводу навчання дітей з особливими потребами»;
• Проект Інституту спеціальної педагогіки НАПН України «Науково-методичне забезпечення інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами».
• Міжнародній програма «Класна школа» (пілотний проект Міністерства освіти і науки України спільно із Центром громадянської освіти (Варшава);
• Проекти «Громадянин», «Слідами історії» ( Всеукраїнської асоціації «Нова Доба» );
• Проект «Права дитини в Україні» (спільно з ВГО «Жіночий консорціум України» ).

 

Share Button

2s коментарів

  1. olena

    “Білий вітрильник творчості і доброти…”. Так у своїй поезії сказала про загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 15, що в місті Біла Церква Київської області, вчителька української мови та літератури Ольга Деркач. Ця поетична метафора передає і внутрішню сутність навчального закладу: спрямованість у майбутнє.

    Відповіcти
  2. Влад 5-Б

    Я вчуся в цій школі. Мені вона дуже подобаєтьсяю В ній знаходяться дуже добрі, чемні, щедрі діти і найкращі вчителі!!!!!!!

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>