Новорічна казка

22 грудня 2016 року напередодні Різдва та Новорічних свят учні ліцею побували у казці…

Вже третій рік у ліцеї працює гурток театрального мистецтва на чолі із професійним режисером Каланчуком Василем Васильовичем. На відміну від попередніх років, у цьому році Василь Васильович вирішив попрацювати із молодчаками – учнями 5-8 класів. Із вересня місяця трупа готувала Новорічну казку. І можна було б про це не говорити у блозі проекту Класна школа, якби режисер не врахував питання, що всіх нас цікавлять, у своєму сценарії.

То ж головними героями казки разом із Дідом Морозом та Снігуркою стали відомі нам Буратіно, Лисиця Аліса, Кот Базіліо, Лісові мешканці та інші казкові персонажі. Протягом всієї історії вони полювали на час: герої намагалися час зберігти, а антигерої – його вкрасти. І саме тут на допомогу прийшли мобільні телефони: їх можна було використовувати по-різному…або на добро, або ж на втрату часу. Крім того, діти у казці навчилися користуватися піротехнікою та сірниками. Але, треба віддати честь майстру, ця виховна мета була настільки обережно переплетена із головною думкою і жартами, що не кидалася у вічі як нав’язлива думка – а лише –  як норма життя і щось саме собою зрозуміле.

Трішечки пізніше ми подаруємо читачеві й фото з вистави і, можливо, відео-роліки…далі буде

Share Button

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>