Класна школа

емблема ФЛ

Добрий день, шановні колеги, учні та батьки.

Нарешті Фінансовий ліцей долучився до проекту “Класна школа”. Ми спробуємо тримати вас в курсі подій нашої школи та давати цікаві факти з життя ліцею

1. Ewa

Ia ochen rada, chto Vasha shkola prinimaiet uchasie v proiekte, interesno, kogda projdut pervyie debaty?

2. Ewa

Посмотрите, как проходят дебаты учеников в Гімназіи №143 м. Києва. Очень интересно! А как у Вас?

3. natmarkus

Коли можна буде дізнатися про ваш досвід реалізації проекту?

1. olekuzovenkova

Добрий день. Сьогодні – завтра почну викладати інформацію у блог щодо реалізації проекту.

4. Ewa

Интересно будет почитать, какие идеи в кодексе представят молодые люди. Они часто лучше пользуются компьютерной техникой, чем мы всрослые.

5. Шацький Олег Віталійович, Заліщицька державна гімназія

Дебати – завжди цікаво
    Вони допомагають вирішити багато питань
    Удачі)))

6. Валерія

Сподіваюсь, вам вдалося реалізувати все, що запланували! Успіхів у роботі вчителям і учням.