Розпочато дебати у Фінансовому ліцеї

Шановні учасники проекту “Класна школа”, а також всі небайдужі до шкільного життя!

Сьогодні – нарешті- і нам вже є про що розповісти стосовно учнівських дебатів. Так сталося, що у Фінансовому ліцеї на початку року було змінено політику щодо використання ІКТ в межах шкільних стін, про що повідомили батьків,учнів і вчителів. Було б недоречним змінювати тільки-но встановлені правила. Тому перед нашою командою стояло нелегке завдання – визначити актуальну тему, над якою хотіли б подумати учні і втомились думати вчителі :)

І така тема знайшлась: після декількох років боротьби із певними нюансами у зовнішньому вигляді ліцеїстів, ми вхопилися за ідею провести дебати і створити (власне руками школярів) “Кодекс зовнішнього вигляду ліцеїста”.

06 листопада у п`ятницю розпочався І-й тур ліцейних дебатів Першим провів обговорення даної теми – 6-й клас (до речі, навчання у нашому ліцеї розпочинається тільки з 5-го класу).

Тож чекаємо із нетерпінням на ІІ-й тур. Обов`язково повідомимо всіх вас, який же Кодекс подарують нам учні…

дебати 1    дебаты 2    дебати

1. Ewa

Хорошо, что ученики начали дискуссию про ИКТ, интересно будет познакомиться с их идеями:)

2. polinaverbytska

Вітаю Вас із початком унівських дебатів. Зовнішній виглід ліцеїстів – також чудова тема для обговорення. Щодо ІКТ – невже ця тема вичерпана, навіть якщо правила прийнято. Адже можна думати й про впровадження і використання ІКТ у навчальному процесі, у комунікації між учнями, вчителями тощо. Успіхів Вам!

3. Ewa

Ваши классы уже многое выработали. А как проходит работа по подготовке школьного кодекса? Когда будет готов? Какие планы на этот школьный год?

4. larsuleva

Цікаво, які нові правила ви ввели щодо використання ІКТ?

5. Дмитро

Вітаємо вас!
    Нам дуже цікаво буде дізнатися, які ідеї ви винесли на розгляд шкільної громади!

Успіхів вам!

З повагою, шкільна команда “Класної Школи” НВО №6 м. Кіровоград!

6. Ylia Soroka1

Ваша школа багато над чим попрацювала! А що нового використовуєте з ІКТ?