Фестиваль проектів “Нові та зникаючі професії”. Відео

30 травня 2016 року за міжнародним проектом “Класна школа” в Дніпродзержинській гімназії № 11 відбувся фестиваль проектів “Нові та зникаючі професії”. Сьогодні ми представляємо відеоролік з фестивалю.

P1490270

• Учні 6-10 класів на фестивалі представляли професії, які вони досліджували протягом квітня-травня 2016 року.
  • Всі класи підійшли творчо до роботи, тому захист проектів був дуже різноплановим та неповторним.
  • Дякую всім учасникам та їх кураторам, класним керівникам.
  • Особлива подяка батькам гімназистів, які не відмовили своїм дітям, допомагали збирати інформацію, давали інтерв’ю. Ми на особистому прикладі повинні виховувати своїх дітей. Важливо, щоб вони обрали саме ту професію, яка буде приносити їм задоволення. Та, мабуть, важливими є ті навички, які набували учні під час роботи над проектом. Це великий життєвий досвід.
  • Також дякуємо батьківському комітету гімназії за підтримку та солодкі подарунки для команд.
  • Особлива вдячність нашому оператору-вчителю образотворчого мистецтва Гудименко Віктору Миколайовичу за його талановиту працю та рекламу гімназії.

Тож дивіться та насолоджуйтесь. Гімназія має таланти!!!