Враження учнів від Різдвяної казки на Тернопільщині. Схід та Захід разом!

Тернопіль_11

Що ще можна робити на зимових канікулах : вчити уроки, відвідувати бабусю, валятися на дивані та дивитись телевізор?? Ні, абсолютно ні. Поїздка на Тернопільщину – ось , де ви відчуєте справжні зимові канікули .!Хочу сказати , що описати  всі ті враження,  які я отримала , мені не вистачить і місяцю , але якщо одним словом – це було неймовірно!!          ( Особливо у с. Колиндяни)) Ця поїздка змінила на краще деякі погляди мого життя , саме там я знайшла нових друзів , з якими досі підтримую спілкування , саме там я зрозуміла , що таке справжній паркур ( і що таке віра і надія і молитви ).Не менш важливим було те, що наша команда Класної Школи також дуже сблизилась!…….Напевно, якщо б не ця пригода , мої канікули були б звичайними та сповнені буденними справами.

Прєснєцова Ліза, 9-Б клас