Вітаємо з початком навчального року!

P1530501

Учні, вчителі та батьківська громада гімназії № 11 міста Кам’янського вітає польських та українських партнерів за міжнародним проектом “Класна школа” з початком навчального року!

P1530456  P1530458

Мета проекту: “Створити школу, куди дитина охоче приходить щодня і з радістю повертається додому”.

P1530469  P1530492
Бажаємо всім учням творчості та натхнення, бажання пізнавати світ, отримувати задоволення від процесу навчання. А вчителям і батькам мудрості, терпіння і бажання розвиватися разом із дітьми. Успіху та любові! Миру!

P1530508  P1530517  P1530526

1. ogerbanosenko

Найщиріші вітання Вам! Побажання все заплановане неодмінно реалізувати! Нехай навчальний рік буде плідним і швидким…..