Звіт команди за 1-й тиждень роботи над проектом “Польські обличчя в історії міста Кам’янського”

проект_Польські_обличчя_2    проект_Польські_обличчя_3

На цьому тижні наша команда продуктивно попрацювала! На початку тижня ми всі разом відвідали збори всіх команд Класної школи, де обговорили план роботи, задачі цього тижня та взагалі усього каталогу. Опісля ми почали активну роботу: Дар’я Ялова, наприклад, попрацювала з бібліотечною книгою О. Слоневького «Жизнь. Смерть. Воскресение.», а Гуменюк Марія та Олександра Савченко попрацювали над книгою Олега Мороза та О. Слоневського «История в лицах, или Портретная галерея Каменского – Днепродзержинска». Окрім цього, ми активно шукали в Інтернеті, хапаючись за найменший спогад про поляків Кам’янського, а також використовували Оффіс 365. Наостанок ми спробували зробити декілька шаблонів ( наше бачення оформлення майбутнього каталогу).

Чекаємо на загальне обговорення тижня у вівторок!

З повагою, 10 – А

проект_Польські_обличчя_4     проект_Польські_обличчя_5 проект_Польські_обличчя_6     проект_Польські_обличчя_7 проект_Польські_обличчя_8     проект_Польські_обличчя_9

1. Ewa Borgosz

Вы действительно эффектовно поработали. Интересно былобы узнать сколько человек принимает уцастие в проекте, большая ли Ваша команда? Когда вы встречаетесь? После уроков? В школе? Можете пользоваться компьютерным залом? ижу, что оутлоок это действителэно эффективный инструмент для работы. Желаю успеха!

1. oleksavchenko

Спасибо! В команде всего сем человек ( Катя Бобырь и Анастасия Шепель ( 11 класс), Алексей Безчастный, Дарья Яловая, Мария Гуменюк и Александра Савченко ( 10 класс ) и Елизавета Преснецова). Работали все, просто немного напутали с отчётом ( отправили отчёт только 10-А). Обычно мы встречаемся по вторникам между уроками в кабинете химии ( не нужно много времени) и, если есть необходимость, в любой другой день. Также постоянно списываемся ( в офиссе 365 и соц.сетях). Пока компьютерным классом не пользовались.

Александра Савченко, 10 – А.