Проект команди 9-11-х класів за темою: “Польські обличчя в історії міста Кам’янського”

Перед канікулами команда активних учасників проекту “Класна школа” вирішила завершити україно-польський проект “ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ГРОМАДЯНСЬКУ АКТИВНІСТЬ УЧНІВ?”, який ми розпочали в червні місяці цього року.

проект_Польські_обличчя_1

Представляємо план виконання проекту, який створила команда та Савченко Олександра надіслала координатору проекту Гавриліній В.В. на електронну пошту в office 365.

План виконання проекту:

І тиждень: 31.10- 06.11

• 01.11- обговорення каталогу, його вигляду та змісту, обговорення плану роботі, внесення корективів
  • початок пошуку інформації в інтернеті ( вибір героїв для каталогу)
  • створення шаблонів ( макетів) -Power Point Microsoft, Publisher, Word, Exсel Microsoft , ділимось ідеями через Office 365, mail…

II тиждень: 07.11- 13.11

• 7.11- публікація звітів за виконану роботу – Блог «Класна школа», можливо You Tube
  • 8.11 – обговорення, розподіл між учнями персоналіїв (людей, інформація про яких буде в каталозі)
  • пошук інформації у книжках, інтернеті

III тиждень: 14.11- 20.11, IV тиждень: 21.11- 27.11

• 14.11 – публікація звітів за виконану роботу – Блог «Класна школа», можливо You Tube
  • 15.11- обговорення виконаної роботи
  • пощук інформації
  • інтерв’ю ( можливо, Skype)
  • екскурсії в музей ДМК, музей міста ( фото, відео на телефони)

V тиждень: 28.11- 04.12

• звітування
  • 29.11- обговорення звітів, вигадування каталогу
  • виготовлення каталогу, його надсилання через Office 365, редагування (Power Point Microsoft, Publisher, Word)

VІ тиждень: 05.12- 11.12

• 5.12- звіти
  • обговорення каталогу, формату презентації
  • виправлення помилок каталогу
  • підготовка презентацій
  • презентація каталогу

VII тиждень: до 18 грудня

• проведення Фестивалю проекту

1. Ewa Borgosz

Я знаю, что молодёжь стала работать настолько самостоятельно, что учитель может заниматься своими делами:) а они работают. Но это могло произойти только благодаря Вашей работе в прошлом году. Молодые люди уже понимают, как организовать свои действия, как сотрудничать, планировать делиться задачами. Успеха Вам!

1. vikgavrylina

Спасибо большое за пожелания. Действительно команда учеников “Классной школы” за прошлый год работы в проекте приобрела такой опыт, что могут работать уже самостоятельно без помощи старших наставников. Я думаю, что это главное достижение нашего участия в этом проекте!