Класні дебати в 10-А класі

Звіт 10-А класу

У вівторок – 20 вересня у 10-А класі пройшли дебати на тему «Заборона мобільних телефонів у школі», які провели учениці цього класу Марія Гуменюк та Олександра Савченко.

дебати 10а 3

Cпочатку ми планували те, що брати активну участь будуть лише  12 учнів класу, які ще до дебатів поділились на дві групи – « За заборону» і «Проти заборони» і заздалегідь підготували різноманітні аргументи та обговорили їх між своїми командами. Але як виявилось тема важлива для всіх, тому дуже багато учнів, які спочатку не хотіли брати участь у класних дебатах, зацікавились і були дуже активними, серед них участь в обговоренні найактивніше брали Матухно Денис, Манейчик Кирило, Фомін Богдан, Гречина Крістіна,  Головей Юлія, Ялова Дар’я та Циганок Даниїл. Вони не просто говорили про певні переваги та недоліки використання телефонів у школі, а ще й надави контраргументи, намагаючись при цьому бути толерантними та поважати думки інших.

дебати 10A

За заборону телефонів учні винесли такі аргументи:

– залежність учнів від телефону

– можливість крадіжки

– нерівність серед учнів

– згубний вплив на зір

– відволікання від учбового процесу

– відсутність контролю з боку вчителів

– поганий вплив на нервову систему

дебати 10а   дебати 10а 1

Проти заборони телефонів:

• ігри для розвитку
  • додаткові джерела інформації
  • інструмент (носій інформації)
  • можливість не носити багато підручників до школи
  • відпочинок
  • фото/ відео

Ми запропонували внести у Кодекс 2.0:

• використання хмарних технологій,
  • проведення навчання про захист себе в Інтернеті,
  • включення спеціальних ігри для навчання та підготовки до ЗНО,
  • створення шкільної бази корисних та перевірених джерел інформації.

дебати 10а 2