Класні дебати в 8-А класі

Дебати_8Б_2016_3

Сьогодні на уроці ми обговорювали тему «Використання ІКТ в гімназії», учні розділилися на три групи: за, проти та спостерігачі. Ми наводили дуже багато прикладів та найбільш вдалими ми вважаємо такі:

Аргументи за використання:

-ІКТ- велике джерело інформації.

-ІКТ- зручно використовувати;

-ІКТ- велика допомага вчителям.

-ІКТ- збереження природи.

-ІКТ- має багато комунікативних функцій.

-ІКТ- це програми, які допомагають в навчанні.

Команда «За»:

Дебати_8Б_2016_1  Аргументи проти використання:

• Псується зір.
  • Сайти 18+.
  • Втрачається взаємодія вчителя та учня.
  • Розряджається.
  • ГДЗ.
  • Можливі крадіжки.

Команда «Проти»:

Дебати_8Б_2016_2 Учні з двох команд  мали висловловити свою думку за 20 секунд. Вони навели по 6 прикладів «За» та «Проти».

Дебати_8Б_2016_4  Команда спостерігачів слідкувала за часом та записувала відповіді інших двох команд.

Дебати_8Б_2016_5

Також ми згадали тогорічний шкільний кодекс 2.0.

Ми погодились:

• Використовувати різноманітні гаджети (електронні книги, телефони, планшети, нетбуки і т.д.) під час навчального процесу для отримання додаткової інформації з навчальною метою, крім написання самостійних та контрольних робіт.
  • Встановити відкритий доступ до інтернету (Wi-Fi) на території школи, але з певними обмеженнями, а саме: •з блокуванням соцмереж;
  • з блокування розважальних сайтів;
  • з забороною виходу онлайн під час виконання контрольних робіт. (хтось має контролювати)

Не погодились:

• Створити електронну шкільну бібліотеку.
  • Активізувати діяльність шкільного сайту.
  • Онлайн-уроки, вебінари для дистанційного навчання.
  • Навчання по безпеці в онлайн-просторі та інформаційній грамотності.

Горбонос Антон, учень 8-А класу