Класні дебати учнів 10-Б класу

У  четвер, 15.09.2016, на 8 уроці ми зібралися в класі для обговорення Кодексу 2.0 нашої гімназії за проектом “Класна школа”.

LWWhx3uf6AM

Моє перше запитання для аудиторії було: – Чи потрібно використання ІКТ на уроках?
10 учнів проголосували “Так” і 11 учнів ” НІ”.

Аргументи учнів, що відповіли “НІ”:
– В наш час, наше покоління звичайно за те, щоб на уроках використовувалось ІКТ, проте багато вчителів не сприйнять це.
Після цих слів, більшість, що були за, перейшли на сторону, що казала “Ні”.
– Все одно, дозволити ІКТ на уроках, чи ні, нічого не зміниться. Якщо дозволити, все одно, ті, що хочуть навчатись-будуть навчатись, а ті, що хочуть грати-грати.
– Не для всіх предметів потрібне ІКТ.
– Багато вчителів бояться його використання.
– Шкільна система не готова до прийняття Нових Технологій.
Підводячи підсумок, ми вважаємо, що наша шкільна та і Всеукраїнська система освіти не готова до прийняття ІКТ. Згодом, через кілька років, це буде звичним, проте зараз більшість не може прийняти, як вчителі, так і учні.

Але треба визнати, що більшість учнів вже використовують ІКТ.

Безчасний Олексій