20 жовтня в актовій залі гімназії № 11 проходили шкільні дебати команди учнів “Класної школи”
По декілька представників кожного класу об’єдналися в різновікові 6 груп.
Кожній групі пропонувалося обговорити принципи «Класної школи»:
- добре навчає кожного учня,
- справедливо оцінює,
- вчить мислити й розуміти світ,
- навчає чутливості та співпраці на основі взаємної довіри і розуміння,
- допомагає повірити в себе, створює хорошу атмосферу,
- готує до майбутнього.
Спочатку кожний учень обмірковував та записував свої коментарі на кольорових стікерах, а потім команди обговорювали, знаходили подібні та відмінні висловлювання. На ватмані наклеювали по чотирьом секторам:
- Як є?
- Що має бути?
- Чому не так як має бути?
- Що ми можемо зробити?
Приємно, що учні старших класів підтримували молодших 5,6-тикласників, які дуже переживали, але достойно виступали та доводили свої думки на рівні дорослих. Атмосфера була настільки дружньою та толерантною, що я пишалася нашими гімназистами.
Після обговорення кожна група презентувала свою роботу іншим.
Дуже цікавим було те, що наші учні дуже критично висловлювалися про використання ІКТ (інформаційно-комунікативних технологій) в нашій гімназії. Вони не тільки критикували, аналізували причини недоліків, а й пропонували шляхи покращення ситуації. Але про це вони ще напишуть на нашому блозі. Більш детальну інформацію про проведення шкільних дебатів (та відео виступів груп) очікуйте через декілька днів.
Координатор проекту в гімназії Гавриліна Вікторія Вікторівна
Permalink
Мені дуже подобається робота вашої творчої команди проекту “Класна школа”. Ви описуєте всю свою роботу цікаво та детально. Для інших шкіл переймати ваш досвід роботи це велике задоволення.
Permalink
Я в 100% согласна с Аллой, Ваш опыт стоит показать другим школам, не только в рамках Классной Школы. Моя подруга рассказала о нём в польской школе своего сына, где учителя хотят запретиь использования мобильных телефонов на уроках и переменах, но никто не разговаривал об этом с учениками.