Наша гімназія прийняла активну участь у вебінарі “Дебати у проекті Класна школа”!

Вебінар_Класна_школа_1_26.10.16.doc

Вперше приймала участь у вебінарі “наживо”. Дякую організаторам проекту “Класна школа” та Iwo Magierski особисто, які високо оцінили проведення Шкільних дебатів в нашій гімназії № 11  та запропонували поділитися досвідом з іншими учасниками проекту. Метод, який ми застосували на дебатах, запропонувала наша талановита вчитель-тренер Козорог Олександра Геннадіївна (Дякую!!!). Участь у вебінарах – це впровадження ІКТ в навчальний процес. Ми, вчителі, розвиваємося разом із нашими учнями!

Вебінар_Класна_школа_26.10.2016 Дякую_вебінар_Класна_школа_26.10.16

Учасникам шкільних дебатів нагадую про можливість написати коментарі про проведення дебатів. Це дуже важливо!

Координатор проекту в гімназії Гавриліна Вікторія Вікторівна

1. vikgavrylina

Дуже приємно, що досвід нашої гімназії виявився корисним! У нас талановиті учні та вчителі

1. Алла Ткачук

Вікторія, я захоплююсь вашими новими ідеями роботи в проекті. З власного досвіду роботи ви наводили дуже багато прикладів, які можна використовувати у своїй діяльності. Ви дуже творча, ініціативна та талановита!!! Бажаю вам підкорювати нові вершини та досягати всього задуманого!!!!!