Дебати 6-в класу

23 жовтня 2015 року у гімназії № 143 відбулися дебати у 6-В класі на тему: «За і проти використання гаджетів у школі».

Учні  про ідею  програми і про шкільні дебати дізналися усно, батьки-електронною поштою.

У дебатах взяло участь 26 учнів методом праці у малих групах.

Більшість учнів висказалися «за» використання  ІКТ у школі та у процесі власного навчання,

Вказавши на наступне:

• Електронна книга або планшет стануть незамінними помічниками для школяра, вони можуть зберегти в своїй пам’яті цілу бібліотеку, тому дитині не потрібно носити багато великих книг з бібліотеки, зі школи додому , а потім назад.
  • Гаджети є такими ж розвиваючими пристроями для дитини, як і кубики , пірамідки та інше для інтелектуального розвитку дитини.
  • Електронні книги додають навчальному процесу інтерактивності.
  • Гаджети – один із способів зайняти дитину під час нудної подорожі.
  • Завдяки телефону у батьків є можливість контролювати свою дитину у будь – який час.
  • Завдяки інтернету дитина може швидко знайти потрібну інформацію, орієнтуватися у інформаційному просторі.

Покарання  учнів , котрі зловживають гаджетами :

• Залучати учнів до шкільних заходів та інших суспільно- корисних справ, спортивних змагань.
  • Повідомляти батькам записом у щоденнику , відбирати ел.пристрої.

20151023_085539 20151023_085458 20151023_085309

1 коментар

1. Ewa

Otlichno, chto vam udalos provesti debatu, ochen interesno budet uznat, kakoj kodeks ustanoviat ucheniki, Pozdravlaiu s uspehom!